Moravský kras - kondiční kemp

20. 4. - 23. 4. 2023

predelovac
Kemp je určen pro hobby sportovce, kteří chtějí zlepšit svou všeobecnou kondici, techniku cvičení a běhu. Stejně tak pro sportovní začátečníky, kteří se naučí správné pohybové návyky a dozvědí se základy o systematickém tréninku. 

Tréninky se budou skládat z běžeckých/atletických cvičení, posilování s vlastní vahou, volnou zátěží a důkladné protažení. To vše pod vedením dvou zkušených trenérů s mnohaletou praxí. Trenéři si Vás na začátku rozdělí podle výkonnosti do dvou skupin, aby si každý účastník přišel na své a měl díky tomu za kemp co největší progres. 

Pro zájemce bude také připraven speleologický kurz. V rámci kurzu absolvujeme sestup do druhého nejdelšího jeskynního systému v ČR Rudické propadání. To vše v přirozeném propasťovitém jeskynním systému, protékaného divokými vodami Jedovnického potoka, za pomoci visutých žebřů a lanových traverzů. V případě zájmu o speleo kurz, nás informujte do poznámky v rezervaci. 

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé běžce. Budeme se věnovat hlavně nácviku techniky běhu, ne nabíhání objemů. Kdo má zájem o speleo kurz, nahlašte nám to do poznámky v rezervačním formuláři (cena kurzu je 1 500,-/osoba). 

predelovac

Itinerář kempu:

20. 4. 

 • 15,00 příjezd a ubytování
 • 16,00 první lekce a rozdělení do dvou skupin  

21. 4. 

 • 9,30 - 11,00 dopolední lekce - jedna skupina technické běžecké cvičení, druhá skupina lekce cvičení s vlastní vahou a volnou zátěží 
 • 12,00 oběd
 • 14,30 - 16,00 odpolední lekce prohození skupin, důkladné protažení
 • 18,00 večeře, přednášky/povídání na téma systematická sportovní příprava

22. 4.

 • 9,30 - 11,00 dopolední lekce jedna skupina technické běžecké cvičení, druhá skupina lekce cvičení s vlastní vahou a volnou zátěží
 • 12,00 oběd
 • 14,30 - 16,00 odpolední lekce prohození skupin, důkladné protažení, 18,00 večeře, přednášky/povídání na téma strava a silový trénink

23. 4. 

 • 9,30 - 11,00 dopolední lekce (pro zájemce zde bude kurz speleologie)
 • 11,30 oběd a odjezd 
predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Honza-Kolasa

Honza Kolasa

Jmenuji se Jan Kolasa a od roku 2017 se živím jako osobní trenér. Za mou trenérskou kariéru jsem spolupracoval již s mnoha klienty s různými cíli a troufám si říct, že naše společná cesta byla úspěšná a jejich cíle byly splněny.  Ale co mě přivedlo k této práci a koníčku zároveň?

Sportu se věnuji již od útlého věku. Jako dítě jsem se věnoval Judu a později přešel na Jiu-Jitsu. Bohužel i mě potkalo zranění. Léčba trvala přes rok, ale já jsem se i tak snažil vrátit. Ovšem zranění mě omezovalo natolik, že jsem nebyl schopen podávat výkony, na které jsem byl zvyklý a proto jsem s bojovými sporty skončil. 

A právě v tomto období jsem se začal intenzivně zajímat o fitness a vše co k němu patří. K srdci mi přirostl CrossFit, na který nedám dodnes dopustit a rád se k němu vracím. Následně jsem objevil další sportovní aktivitu a propadl horám a trail runningu. Všechny dosavadní zkušenosti mne dovedly k jedné myšlence - kompexnosti v tréninku. To je přístup, který Vám chci předat a pomoci plnit Vaše cíle.

Vzdělání:

 • VŠB TUO titul Bc. Informační a systémový management
 • Karlova Univerzita – FTVS obor trenér kulturistiky a fitness I. třídy (před státnicemi)
 • Instruktor fitness II. třídy – Yoda Institut
 • FMS diagnostika
 • Výživové postupy ve Fitness - Fitness institut
 • Sestavování fitness tréninků - Fitness institut
 • Emoční tuk - Fitness institut
 • Vzpírání s Jiřím Orságem
Radek-Karch

Radek Karch

Ahoj, jmenuji se Radek, pracuji jako osobní a kondiční trenér již více než 10 let. Současně provozuji malou posilovnu v areálu Varenská v Ostravě, vedu kondiční přípravu extraligového volejbalového klubu TJ Ostrava a třetím rokem se starám kondiční přípravu mládeže FC Baník Ostrava. V neposlední řadě také trénuji klienty individuálně a skupinové tréninky.

Lidské tělo je pro mne dokonalým mechanismem, který mě ve všech směrech fascinuje, baví mě nacházet a posouvat jeho hranice. Mám rád různorodý pohyb, který dokáže člověku zlepšit kvalitu života. Od cvičení na strojích a s činkami jsem se postupně propracoval k využívání vlastní váhy. Nejvíce mě přitahuje atletika a kalisthenika. Daleko nemám k dalším oblastem silového tréninku – powerlifting, weightlifting, Kettlebells či TRX. Baví mě také turistika, běh, kolo, brusle, plavání i jóga – zkrátka všestranný pohyb na prvním místě.

Rád Vás na kempu povedu a těším se, až Vám předám něco ze svých znalostí a zkušeností, které jsem během své kariéry načerpal. Věřím, že si z kempu odnesete bohaté zážitky, cenné zkušenosti a zajímavé informace, které Vás posunou dále. Na kempu Vás budu učit správnému systematickému cvičení, technice běhu, jak se správně na trénink připravit a jak vhodně skončit. Tématem bude i celkový životní styl včetně stravy, či suplementace pro zvýšení výkonnosti. Ukážu Vám doplňkové aktivity pro zlepšení výkonnosti a vhodné protahovací cviky. Zábava je na kempu na prvním místě, a tak se budeme pohybem zejména bavit.

predelovac

Termín: 20. 4. - 23. 4. 2023

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 24. 12. 2022 - 4 900,-
do 19. 3. 2023 - 5 400,-
po 19. 3. 2023 – 6 400,-

Max. kapacita: 20

Cena zahrnuje: ubytování na povlečených postelích, obědy a večeře, organizace tréninků/výletů pod vedením zkušených trenérů, každodenní důkladné protažení, cvičební pomůcky (kromě karimatek), Večerní povídání o systematickém tréninku, stravě, silové přípravě, možnost testování doplňků stravy Edgar Power, slevové kódy našich partnerů.

Cena nezahrnuje: snídaně, speleo kurz (pro zájemce +1500,-), dopravu (před kempem bude zřízena WhatsApp skupina, kde bude možnost se domluvit na sdílené dopravě)

 

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202304jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023