Mystery kemp na běžkách

1. 2. - 4. 2. 2024

predelovac
Vzhledem k nepředvídatelnosti počasí na českých horách zařazujeme i jeden kemp ve stylu „mystery shopping“. Jak to funguje? Zakoupíte si kemp s tím, že destinace kempu bude zveřejněna cca 14 dní před kempem. Místo kempu bude zvoleno podle sněhových podmínek, tak aby, jsme pro Vás vybrali aktuálně tu nejlepší variantu v rámci českých hor. Poslední 2 roky byl sníh pouze na Pradědu, jak to bude letos se nechme překvapit. 

Kemp je zaměřen na výuku běžeckého lyžování, klasiku i bruslení. Vhodný pro úplné začátečníky, kteří na běžkách ještě nestáli, až po pokročilé hobby závodníky. Účastníci budou rozdělení do několika skupin podle technické zdatnosti a fyzické kondice. S jednotlivými skupinami bude v průběhu kempu pracovat tým zkušených instruktorů s mnohaletou praxí výuky i lety strávenými v závodní stopě. Více o koučích se dočtete níže. 

Pro zájemce bude ZDARMA na celý kemp vybavení od ATOMIC. Stačí nám napsat do poznámky v rezervaci napsat Vaši výšku, váhu a my už se Vám o vše postaráme. Top modely lyží a bot Vám budou po celou dobu kempu k dispozici, své lyže na naše kempy nemusíte vozit. 

Večery budou vyplněny přednáškami o teorii běhu na lyžích, trendy v oblasti běžeckého vybavení a teorii i praxí servisu běžeckého materiálu. V čase mimo stopu budou probíhat lekce kompenzačního cvičení a protažení.

Ubytování bude přímo v srdci některé z českých běžkařských center (Velké Karlovice, Praděd, Paprsek, Vysočina, Jizerské hory, Šumava).
predelovac

Termín: 1. 2. - 4. 2. 2024

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 15. 12. 2023 - 6 900,-
po 30. 11. 2023 - 7 900,-

Cena zahrnuje: ubytování čtvrtek - neděle s polopenzí, 2x denně organizovaná lekce běžeckého lyžování s instruktory, lyže a boty od ATOMIC, organizace výletů, kompenzační cvičení, protaženi, přednášky o běžeckém lyžování (materiál, technika, servis lyží). Pitný režim a doplňky stravy bude zabezpečen naším partnerem EdgarPower. Těšit se můžete i na dárky od našeho dalšího partnera Kilpi.

Cena nezahrnuje: dopravu, oběd.
predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202403jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023