Trail Run a turistické dobrodružství v Jeseníkách

5. 6. - 8. 6. 2023

predelovac
4 etapy napříč Jesenickým pohořím. 3 noci v srdci Jeseníků, ale přesto úplně mimo civilizaci. Žádný hotel, ani penzion, ale pravá jesenická divočina.
Každý den absolvujeme cca 16 - 22 km s převýšením 600 - 1000 m. Většinu etap se budeme pohybovat mimo hlavní turistické trasy. Díky tomu zažijete Jeseníky z úplně jiného pohledu a taky bez turistů. Doprovodný vůz se po celou dobu bude starat o Vaši bagáž a zázemí. Vy si tak můžete užít každou etapu naplno, bez těžkých batohů. Prostě nahodíte běžeckou vestu (kterou pro Vás zajistíme od našeho parťáka www.RUNATURE.cz) a jde se. Ubytování bude v lesních chatách, v hlubokých jesenických lesích, které nedávno prošli rekonstrukcí.
Když na konci každé etapy dorazíme na chatu, Vaše věci zde již budou, stejně tak zázemí včetně stravy, vody atd.

Bude možnost se rozdělit do dvou skupin podle výkonnosti, takže ať jsi horský běžec, nebo turista nemáš se čeho bát.

Jesenické dobrodružství na které se nezapomíná, na tebe čeká již tento červen!
predelovac

Itinerář kempu:

5. 6. 

 • 13,00 Sraz v Bělé pod Pradědem. Zaparkování aut a hromadný odvoz na start první etapy na Rejvíz.
  Start první etapy cca 17 km. Ubytování na lesní chatě v oblasti Pásma Orlíka
 • 18,00 večeře na chatě - grilování, guláš, vývar

6. 6. 

 • 8,00 snídaně
 • 09,30 start druhé etapy cca 20 km (Sokolí skály, Praděd, Švýcárna…).
  Ubytování na lesní chatě nedaleko Švýcárny.
 • 18,00 večeře na chatě - grilování, guláš, vývar

7. 6.

 • 8,00 snídaně
 • 9,30 start třetí etapy cca 17 km ( ČHS, Vřesová studánka, Vozka, Kvedlana )
  Ubytování na lesní chatě Kvedlna.
 • 18,00 večeře na chatě - grilování, guláš, vývar

8. 6. 

 • 8,00 snídaně
 • 9,30 start čtvrté etapy cca 15 km ( Keprník, Šerák, Obří skály, Ramzová)
  Cca 12,00 transport k vozidlům do Bělé p. P.
predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Jakub Zapletal

Jakub Zapletal

Ahoj, jsem Kuba!

Nadšenec do jakýchkoliv pohybových a outdoorových aktivit, ať už se jedná o lyžování, ferraty, turistiku, běh nebo i kolektivní sporty. Jako malý jsem nejprve začal s hokejem, který mě později dovedl k možnosti působit jako průvodce pro mezinárodní sportovní týmy při jejich cestách po Evropě. K tomu jsem pak přidal lyžování, které jsem 5 let vyučoval na Pradědu a v Karlově. Tam tehdy vznikla láska k lyžím a především Jeseníkům, které už 12 let beru jako svůj druhý domov.

Hned první HIE kempy ve mě okamžitě probudily zájem k běžkám a lásku k trail runningu. Proběhnout se po Dolomitech, Tatrách nebo Malorce je prostě zážitek, který nejde úplně popsat. Takže ať už se potkáme na zimním nebo letním kempu, vynasnažím se, abyste si z kempu odnesli maximum skvělých zážitků a patřičně si to užili! Těším se. Hau👋🏻

Luki Vana

Lukáš Váňa

Ahoj, jsem Lukáš a pohybu v outdooru se věnuji od 6 let, kdy jsem začal běhat orientační běh a běhat na lyžích. U toho jsem vydržel na nejvyšší úrovni do 23 let. Během té doby jsem se účastnil závodů mistrovství Evropy, mistrovství světa a světových pohárů. Mezi mé další oblíbené aktivity patří sjezdové lyžování, snowboard, lední hokej, silniční a horská cyklistika, plavání, běh, horský běh, turistika, ferraty a spousta dalších, tenis, volejbal, basketbal.

Na kempech, se kterými spolupracuji již od jejich začátku v roce 2018,  mám na starost výuku běhu na lyžích, tvorbu a koordinaci kempů a koordinaci instruktorů. Spolu s celým týmem se na Vás těšíme na našich kempech.

predelovac

Termín: 5. 6. - 8. 6. 2023

Cena: 6 500,-

Max. kapacita: 7

Cena zahrnuje: ubytování, služby doprovodného vozidla, dva instruktoři, strava - plná penze, pitný režim a doplňky stravy EDGAR, zapůjčení běžecké vesty INSTINCT od RUNATURE.cz, malý dárek včetně slevového kódu od našeho parťáka Kilpi a hlavně zážitky na které nezapomeneš.

Cena nezahrnuje: dopravu na místo startu (bude zřízena WhatsApp skupina, kde se dá domluvit s ostatními účastníky), ložní prádlo - je potřeba mít svůj spacák.

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202306jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023