Bike kemp Moravský kras

27. 4. - 1. 5. 2024

predelovac
Novinkou pro tuto sezónu je zařazení bajkového kempu. Kemp je určen pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou techniku ovládání horského kola. Připraven pro Vás bude tým instruktorů, kteří mají trenérské zkušenosti i s českou reprezentací. Pod jejich vedením získáte během kempu větší jistotu, odbouráte strach z překážek a bezpečně si užijete požitek z jízdy na trailu i v městské džungli. Mimo technické cvičení budeme jezdit i výlety po stezkách Moravského krasu. Kemp možno absolvovat na horském kole, nebo na horském e-kole. V případě zájmu o zapůjčení e–kola od nás, nám napište do poznámky v rezervaci Vaši výšku. 

Skupina bude rozdělena minimálně do dvou skupin podle výkonnosti, tak aby byly obě co nejvíce kompaktní. Kemp je tedy vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. 

Moravský kras je díky své husté síti lesní cest a pěšin jako stvořený na horskou cyklistiku. Velkou výhodou jsou také příjemné traily, které jsou jen kousek od našeho ubytování.
predelovac

Termín: 27. 4. - 1. 5. 2024

Cena: 5 990,-

Max. kapacita: 20

Cena zahrnuje: ubytování s obědem a večeří, organizace cyklistických tréninků/výletů, tréninky techniky pod vedením zkušených trenérů, služby mechanika, pitný režim Edgar Power

Cena nezahrnuje: dopravu, snídani.
predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202405jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024