Reference

Martin

28 let

Bankovní úředník

S HIE jsem vyrazil hned na první camp do Norska a od té doby se z toho stala srdeční záležitost. Na začátku jsem měl obavy, jestli to vůbec budu dávat, protože jsem na hory a kopce vůbec nechodil, natož tam běhal! Nebudu vám lhát - některé dny byly fyzicky náročné, koneckonců kvůli tomu jsem na camp vyrazil. Ale především to byla smršť nepopsatelných zážitků a zábavy, o kterých celý koncept HIE camp je! Leč jsem si o sobě myslel, že jsem introvert, HIE camp mi prokázal opak! Nyní se vždy neskutečně těším, koho dalšího poznám a zda se z nás stanou dobří přátelé, jako se to povedlo u některých lidí díky HIE! Neváhej a staň se i ty členem rodiny HIE!

Tomáš

35 let

Strojař

S HIE jsem vyjel do Norska bez jakéhokoliv očekávání. Ostatní účastníky jsem neznal. Výsledkem byl super týden v krásném prostředí, noví přátelé, plno akčních zážitků. Hory jsem měl vždycky rád, ale v Norsku jsou opravdu krásné. Mimo hory pro mě byl fantastický zážitek jezdit na paddleboardu napříč fjordem. Děkuji a těším se na další výzvu s touto partičkou.

Jan

33 let

Zemědělec

HIE byl výborný tréninkový kemp, kdy člověk poznal krásy Norska, zažil dobrodružně adrenalinové zážitky a kopec srandy s bezva lidmi. Rozhodně HIE Camp všem doporučuji.

Jiří

29 let

Bankovní úředník

První camp, který jsem s Vámi zažil bych pojmenoval i na horách se můžeš "posrat" strachy. Ještě teď mám v paměti, zážitek a posunutí komfortní zóny. Také mám v paměti moji "svalovou horečku", kterou jsem měl na nejvyšší hoře Skandinávie.

Honza

25 let

Fitness trenér

Krásná Lípa: Super prodloužený víkend, který mi dal hodně informací ohledně techniky běhu, dynamiky, rychlosti, ale také síly. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak se vše organizačně zvládlo na jedničku. Ubytování bylo na krásném místě s opravdu výbornou snídaní a večeří. Opět se zde sešla senzační parta lidí, které rád uvidím i mimo kemp. Byl to můj druhý HIE Camp a jsem zvědavý, co kluci vymyslí příště!

Václav

33 let

Skladník

Když jsem na instagramu narazil na kemp H.I.E. rozhodoval jsem se zda do toho jít,ale v rámci rčení: Chceš-li něco dokázat musíš vystoupit ze své komfortní zóny, jsem si kemp zakoupil. S trochou obavy jsem nastupoval v Ostravě do auta, musím uznat, že po pár kilometrech se mé obavy ztratily. V autě od začátku vládla super atmosféra, která byla součastí až do konce. Kemp byl plný dobrovolného cvičení vedeného mistrem svého oboru Honzou Kempou, který spolu s Lukášem Váňou udělal dokonalý program plný poznávání nejen nových cviků, běžeckých vychytávek, ale také dechberoucích míst. Nová místa, nová dobrodružství a nová přátelství to je pro mne H.I.E. kemp. Hoši díky.

Jiří

29 let

Bankovní úředník

Druhý camp bych pojmenoval "důležitá je příprava". Díky tomu, že jsem už věděl do čeho jdu, tak jsem si více užil Norsko a krásy, které jste nám dali pocítit. Druhý camp byl naprosto odlišný od prvního, velmi se mi líbila myšlenka bydlení, které jste udělali (luxus, hra o přežití., luxus) Zde se ukáže charakter člověka! A poděkování za možnost se těchto dvou úžasných kempů účastnit bych zakončil Vašim mottem, které jsem mnohokrát slyšel a hlavně zažil! PS: "zážitek nemusí být pozitivní, stačí když je intenzivní" a "Kde ostatní končí, tam HIE CAMP teprve začíná"

Michal

35 let

Osobní trenér

Výjimečné místo s výjimečnými lidmi, kteří milují běh a hory. Díky HIE Campu jsem mohl být mezi nimi. Toto bylo Norsko v podání HIE Camp. Děkuji.

Alex

23 let

Studentka

S HIE Camp jsem podstoupila čtyřdenní běžecký kemp v Krásné Lípě, který nebyl pouze intenzivním zážitkem, ale také velice pozitivním! Spousta dobrého jídla, krasného prostředí, úžasných lidi a hlavně obrovské množství sportovní nálože obohacující každého sportovce jakékoliv úrovně! Za mě 10 * z 5, už nyní se nemůžu dočkat na další HIE Camp!

Honza

25 let

Fitness trenér

Norsko byl to nezapomenutelný camp plný výletů, nádherných míst, úžasných zážitků a hlavně příjemných lidí. Musím ocenit organizaci zájezdu, profesionalitu vedení a dobré rady ve směru horské turistiky. Ubytování bylo hodně dobré, nebyli jsme ubytování na jednom místě, ale popojížděli, ať vidíme co nejvíce krás Norska. Po náročných tůrách bylo možno využít saunu, vířivku a pro pořádné odvážlivce venkovní ledovou sprchu. Ve dnech volna byla možnost využit paddleboardy, zajít chytat ryby, nebo si dát výklus a běžeckou abecedu pod dozorem Honzy Kempy. Kemp byl z jedné strany náročný, ale určitě stál za to. Mohu jen doporučit a už se těším na další!

Barča

25 let

Primární prevence

Kemp pro někoho, kdo běhá podle chuti a bez trenéra (i když se snaží zařazovat různé typy tréninků, dle toho co odkoukal, přečetl, atd.), je takovým procitnutím. Zjistíte, že existuje spousta oblastí a také drobností, na kterých se dá opravdu zapracovat (a pak především u těch drobností, se člověk pěkně zapotí - protože přece od jakživa to dělá nějak, nejlíp, jak umí). Že vypilovat běžeckou ABC není vůbec žádná sranda, že trénink explozivní síly, dynamiky a čas strávený v posilovně, s TRX.. to všechno je neodmyslitelnou součástí pro posun. Jako bonus možnost potkat skvělou partu lidí ... no neber to.

Denisa

30 let

Studentka

Běžecký kemp v Českém Švýcarsku byl jedním slovem PLNEJ ... Plnej běžecký abecedy, plnej tréninků věnovaných technice správného běhaní, plnej intenzivních kruhových cvičení zaměřených na sílu a kompenzaci, plnej výkonů v přírodě, satisfakce, super jídla, příjemných a vtipných lidí. Beru to jako rychlý intenzivní kurz správného běhání a relax od každodenní rutiny.

Zuzka

41 let

Účetní

Jak začít:
- nesmíš být líný jako VALACH, protože se nikdy neodhodláš jet.
- musíš být rychlý jako průjem, protože rychlost a dynamika je na 1. místě.
- můžeš být mlsný jako kocour, protože pokud nejsi zrovna v dietě, tak se tam můžeš hodně dobře “nacpat”.
- měl bys byt hezká/ý jako obrázek, protože se zpětně na sebe budeš dívat.
- a můžeš být dokonce i starý, jako Metuzalém, protože i starý člověk se naučí novým věcem.

Hedvika

Ahoj týme, ještě jednou bych chtěla poděkovat za tuto akci. Přiznám se, že jsem zpočátku měla vcelku respekt, na běžkách jsem sice už stála, ale nebyla jsem přesvědčena o své fyzické kondici. Ve čtvrtek večer, po tom, co jsem objela jedno kolečko v aréně, jsem si řekla: „No super, a tohle tady budu dělat ještě další tří dny? Jezdit dokola a to je všechno?“. Od pátečního rána však šly veškeré moje obavy stranou, organizačně výborně zvládnuté. Všichni trenéři se nám skvěle věnovali, forma výuky byla zábavná, dokázali si poradit i s širokým rozpětím naších schopností a svým přístupem nás vyhecovali k neskutečným výkonům J. Dle mého názoru se nenudili úplní začátečníci ani pokročilí. Já sama za sebe jsem nečekala, že bych se za ty tři dny mohla někam zásadně posunout. Ale díky osobnímu přístupu a upozorňování na různé chyby si myslím, že jsem se docela zlepšila. A vzhledem k tomu, že tento víkend vyrážím opět na běžky a už se těším!, kemp zafungoval přesně tak jak měl a dávám deset z deseti 
Copyright
H.I.E. Camp 2024