Děti s rodiči na kolech

23. 5. - 26. 5. 2024

predelovac
Náš první kemp věnovaný dětem.

Chceš své dítě naučit na kole, aby nebylo nebezpečné sobě ani okolí? Aby pro něj byla jízda na kole zábava a ne otrava? Přesně proto je zde náš kemp Děti na kolech. 

Děti se za čtyři dny naučí základy jízdy na kole, zdolávat překážky (objet, přejet), přejíždět nerovnosti, tak aby je nic v provozu, nebo na lesní cestě nepřekvapilo. 

O děti se budou starat dva trenéři s dlouholetou praxí vedení kroužků cyklistiky. Podvečer bude pro děti připraven program plný her, které budou dále rozvíjet jejich pohybovou gramotnost.
Pro rodiče budou během výuky dětí připraveny cyklovýlety po okolí. V blízkosti ubytování se nachází všechny dominanty Moravského krasu, jako je Macocha, jeskyně Punkevní, Sloupsko-šošůvské, Balcarka, apod.

Večery budou vyplněny společným grilováním.

Kemp je vhodný pro děti ve věku od 3 do 8 let, které jsou schopné pracovat ve skupině bez rodičů. Rodiče vždy na začátku lekce předají dítě trenérovi a po konci lekce si jej zase převezmou. Je tedy nutné, aby se na kemp přihlásil alespoň jeden rodič.
predelovac

Termín: 23. 5. - 26. 5. 2024

Cena: 4 900,-

Cena zahrnuje: Ubytování na povlečených postelích, dva zkušení trenéři s praxí vedení dětí, služby animátora na podvečerní hry, trenér/průvodce pro rodiče, zázemí dvou kuchyní, společenskou místnost/bar, oběd a večeři, pro děti svačiny, ceny a medaile pro děti.

 

Cena nezahrnuje: Dopravu k penzionu, snídani, zapůjčení kol pro děti a dospělé (dospělí si budou moci na místě pronajmout e-bike).
predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202413jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024