Kondičně poznávací kemp Tenerife

4. 11. - 11. 11. 2023

predelovac
Kondičně poznávací kemp bude, jak už z názvu vyplývá o kondičce a poznání ostrova Tenerife. Každodenní cvičení na pláži bude doplněno výlety do hor i místních soutěsek. Během kempu zvládneme navštívit všechny důležité dominanty ostrova. Vrcholem bude zdolání nejvyššího vrcholu Španělska Pico de Teide, která měří 3 718m. Dostatek času bude i na opalování se na pláži i zkoušení místní gastronomie.

Kemp je určen pro běžce i středně zdatné turisty.
predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Radek Karch

Radek Karch

Ahoj, jmenuji se Radek, pracuji jako osobní a kondiční trenér již více než 10 let. Současně provozuji malou posilovnu v areálu Varenská v Ostravě, vedu kondiční přípravu extraligového volejbalového klubu TJ Ostrava a třetím rokem se starám kondiční přípravu mládeže FC Baník Ostrava. V neposlední řadě také trénuji klienty individuálně a skupinové tréninky.
Lidské tělo je pro mne dokonalým mechanismem, který mě ve všech směrech fascinuje, baví mě nacházet a posouvat jeho hranice. Mám rád různorodý pohyb, který dokáže člověku zlepšit kvalitu života. Od cvičení na strojích a s činkami jsem se postupně propracoval k využívání vlastní váhy. Nejvíce mě přitahuje atletika a kalisthenika. Daleko nemám k dalším oblastem silového tréninku – powerlifting, weightlifting, Kettlebells či TRX. Baví mě také turistika, běh, kolo, brusle, plavání i jóga – zkrátka všestranný pohyb na prvním místě.
Rád Vás na kempu povedu a těším se, až Vám předám něco ze svých znalostí a zkušeností, které jsem během své kariéry načerpal. Věřím, že si z kempu odnesete bohaté zážitky, cenné zkušenosti a zajímavé informace, které Vás posunou dále. Na kempu Vás budu učit správnému systematickému cvičení, technice běhu, jak se správně na trénink připravit a jak vhodně skončit. Tématem bude i celkový životní styl včetně stravy, či suplementace pro zvýšení výkonnosti. Ukážu Vám doplňkové aktivity pro zlepšení výkonnosti a vhodné protahovací cviky. Zábava je na kempu na prvním místě, a tak se budeme pohybem zejména bavit.
Luki Vana

Lukáš Váňa

Ahoj, jsem Lukáš a pohybu v outdooru se věnuji od 6 let, kdy jsem začal běhat orienťák a běhat na lyžích. Mezi mé oblíbené aktivity patří sjezdové lyžování, snowboard, lední hokej, silniční a horská cyklistika, plavání, běh, horský běh, turistika, ferraty a spousta dalších. Na Tenerife Vám ukážeme krásy nejrozmanitějšího z Kanárských ostrovů. Těšit se můžete na krásné treky s výhledem na epickou Pico del Teide včetně vyvrcholení a stejně tak na kondiční cvičení na pláži s listopadovou koupačkou v oceánu.
predelovac

Termín: 4. 11. - 11. 11. 2023

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 24. 12. 2022 - 19 500,-
po 24. 12. 2022 - 22 500,-
po 1. 5
. 2023 – 27 000,-

Maximální kapacita: 12 lidí

Cena zahrnuje: ubytování na povlečených postelích v bezprostřední blízkosti pláže, 2 průvodce, organizace výletů po ostrově, veškerou dopravu po ostrově.

Cena nezahrnuje: dopravu na ostrov a zpět, stravu.

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 50% zálohu do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202310jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024