Kondiční Moravský kras

26. 4. - 1. 5. 2024

predelovac
Multisportovní kemp Vám pomůže se dostat do formy před létem. Zapracujeme na technice běhu pod vedením atletického trenéra. Dále budeme cvičit se zátěží, expandery, trx, vlastní vahou. Tým trenérů, kde je každý specialistou na určitý okruh aktivit se postará o to, aby jsi odjel s novými poznatky a zkušenostmi v oblastmi kondičního tréninku. Každý den bude ukončen hromadným protažením. 

Pro zájemce bude také připraven speleologický kurz. V rámci kurzu absolvujeme sestup do druhého nejdelšího jeskynního systému v ČR Rudické propadání. To vše v přirozeném propasťovitém jeskynním systému, protékaného divokými vodami Jedovnického potoka, za pomoci visutých žebřů a lanových traverzů. V případě zájmu o speleo kurz, nás informujte do poznámky v rezervaci. 

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé hobby sportovce. Kdo má zájem o speleo kurz, nahlaste nám to do poznámky v rezervačním formuláři (cena kurzu je 1 500,-/osoba).
predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Sarka Klaclova

Šárka Klaclová

Radek-Karch

Radek Karch

Honza-Kolasa

Honza Kolasa

predelovac

Termín: 26. 4. - 1. 5. 2024

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 24. 12. 2023 - 5 500,-
po 24. 12. 2023 - 6 000,-
po 14. 2. 2024 – 7 000,-

Max. kapacita: 20

Cena zahrnuje: ubytování s obědem a večeří, organizace tréninků/výletů/cvičení,  pod vedením týmu zkušených trenérů, pitný režim a doplňky stravy (protein, regener, magnezium) Edgar Power, drobné dárky od KILPI

Cena nezahrnuje: dopravu, snídani, speleo kurz.
predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202406jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023