Kondiční Moravský kras

27. 4. - 1. 5. 2024

predelovac
Ve spolupráci s Colliery CrossFit jsme pro Vás připravili tento intenzivní kondiční kemp na kterém kde se spojí síla atletiky a výzvy CrossFitu! Připrav se na 6 dní plných cvičení, soutěží a tréninku s profesionálními trenéry atletiky a CrossFitu. Na tomto kempu posuneš své fyzické limity a objevíš v sobě nový potenciál. Staneš se součástí komunity, která tě podpoří k dosažení tvých běžeckých i fitness cílů. Buď připraven na nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu, přátelství a osobního růstu. Přihlas se a dej své kondici nový rozměr!

Pro zájemce bude také připraven speleologický kurz. V rámci kurzu absolvujeme sestup do druhého nejdelšího jeskynního systému v ČR Rudické propadání. To vše v přirozeném propasťovitém jeskynním systému, protékaného divokými vodami Jedovnického potoka, za pomoci visutých žebřů a lanových traverzů. V případě zájmu o speleo kurz, nás informujte do poznámky v rezervaci. 

Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé hobby sportovce. Kdo má zájem o speleo kurz, nahlaste nám to do poznámky v rezervačním formuláři (cena kurzu je 1 500,-/osoba).
predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Barča Dylušová

Jmenuji se Bára Dylušová, sportu se věnují celý život. Od dětství jsem hrála  tenis a při studiu na sportovním gymnáziu byla mým hlavním sportem atletika (běh na 400m). Od roku 2014 působím jako trenér v Colliery Crossfit Ostrava, kde jsem vedla lekce  crossfitu, vzpírání, speciální lekce pro ženy a děti. Věnuji se také tréninku lidí s handicapem, tzv. crossfit adaptive. Mezi mé nejoblíbenější koníčky ale patří pohyb v přírodě. Spojením silového tréninku a čerstvého vzduchu je proto tím nejlepším co můžeš pro své tělo a kondici udělat.

predelovac

Termín: 27. 4. - 1. 5. 2024

Cena: 4 990,-

Max. kapacita: 20

Cena zahrnuje: ubytování s obědem a večeří, organizace tréninků/výletů/cvičení,  pod vedením týmu zkušených trenérů, pitný režim a doplňky stravy Edgar Power, drobné dárky od KILPI

Cena nezahrnuje: dopravu, snídani, speleo kurz.
predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202406jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024