Mallorca GR221

21. 9. - 28. 9. 2024

predelovac
Kemp bude hlavně o zdolání vyhlášené turistické trasy GR221 pohořím Serra de Tramuntana. Trasa celkem 134km a 5 300m převýšení, bude rozdělena na jednotlivé etapy. Každý den, tak strávíme v jiné destinaci a poznáme jinou malebnou vesnici v místních horách. Ke zdolání nám pomůže doprovodné vozidlo, které nám většinu věcí bude převážet. Cca v půlce každé etapy bude možnost z auta dobrat zásoby jídla a pití, následně nás potom vozidlo se všemi Vašimi věcmi bude čekat v cíli každé etapy. Díky tomu můžeme jít každou etapu hodně na lehko, bez těžkých batohů. Po zdolání GR221 budeme mít ještě 3 dny na regeneraci a výlety po ostrově, abychom se stihli opálit a navštívit i dalším zajímavá místa. Chybět nemůže ani degustace tradiční středomořské kuchyně a místního vína. 

Na kempu se o Vás postarají 2 zkušení průvodci, kteří celý trek absolvují s Vámi. Bude tak možnost se rozdělit do dvou výkonnostních skupin. Každý si tak najde své tempo, ve kterém bude chtít etapy absolvovat. Jako perličku sebou budeme mít profesionálního maséra, který se o Vás postará, když bude potřeba. 

Pokud rád posouváš své hranice, učíš se nové dovednosti, poznáváš nové lidi, nová místa a miluješ středomořskou kuchyni, tak neváhej a rezervuj své místo na tomto kempu.
predelovac

Termín: 21. 9. - 28. 9. 2024

Cena: 18 500,-

Max. kapacita: 12

Cena zahrnuje: ubytování vždy na povlečených postelích, 2 průvodce, zabezpečení doprovodného vozidla po celou dobu treku a s tím spojený servis o Vaše zavazadla, tak abyste mohli jít nalehko, organizace jednotlivých etap, organizace následných výletů po ostrově, veškerou dopravu po ostrově, doplňky stravy a pitný režim Edgar, zapůjčení běžeckých vest Instinct od runature.cz, praktické dárky od Kilpi

Cena nezahrnuje: dopravu na ostrov a zpět, stravu (v některých ubytováních bude snídaně v ceně)

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 50% zálohu do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202409jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024