Mallorca GR221

30. 9. - 7. 10. 2023

predelovac
Kemp bude hlavně o zdolání vyhlášené turistické trasy GR221 pohořím Serra de Tramuntana. Trasa celkem 134km a 5 300m převýšení, bude rozdělena na jednotlivé etapy. Každý den, tak strávíme v jiné destinaci a poznáme jinou malebnou vesnici v místních horách. Ke zdolání nám pomůže doprovodné vozidlo, které nám většinu věcí bude převážet. Cca v půlce každé etapy bude možnost z auta dobrat zásoby jídla a pití, následně nás potom vozidlo se všemi Vašimi věcmi bude čekat v cíli každé etapy. Díky tomu můžeme jít každou etapu hodně na lehko, bez těžkých batohů. Po zdolání GR221 budeme mít ještě 3 dny na regeneraci a výlety po ostrově, abychom se stihli opálit a navštívit i dalším zajímavá místa. Chybět nemůže ani degustace tradiční středomořské kuchyně a místního vína. 

Na kempu se o Vás postarají 2 zkušení průvodci, kteří celý trek absolvují s Vámi. Bude tak možnost se rozdělit do dvou výkonnostních skupin. Každý si tak najde své tempo, ve kterém bude chtít etapy absolvovat. Jako perličku sebou budeme mít profesionálního maséra, který se o Vás postará, když bude potřeba. 

Pokud rád posouváš své hranice, učíš se nové dovednosti, poznáváš nové lidi, nová místa a miluješ středomořskou kuchyni, tak neváhej a rezervuj své místo na tomto kempu.
predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Honza-Kolasa

Honza Kolasa

Jmenuji se Jan Kolasa a od roku 2017 se živím jako osobní trenér. Za mou trenérskou kariéru jsem spolupracoval již s mnoha klienty s různými cíli a troufám si říct, že naše společná cesta byla úspěšná a jejich cíle byly splněny.  Ale co mě přivedlo k této práci a koníčku zároveň?

Sportu se věnuji již od útlého věku. Jako dítě jsem se věnoval Judu a později přešel na Jiu-Jitsu. Bohužel i mě potkalo zranění. Léčba trvala přes rok, ale já jsem se i tak snažil vrátit. Ovšem zranění mě omezovalo natolik, že jsem nebyl schopen podávat výkony, na které jsem byl zvyklý a proto jsem s bojovými sporty skončil. 

A právě v tomto období jsem se začal intenzivně zajímat o fitness a vše co k němu patří. K srdci mi přirostl CrossFit, na který nedám dodnes dopustit a rád se k němu vracím. Následně jsem objevil další sportovní aktivitu a propadl horám a trail runningu. Všechny dosavadní zkušenosti mne dovedly k jedné myšlence - kompexnosti v tréninku. To je přístup, který Vám chci předat a pomoci plnit Vaše cíle.

Vzdělání:

  • VŠB TUO titul Bc. Informační a systémový management
  • Karlova Univerzita – FTVS obor trenér kulturistiky a fitness I. třídy (před státnicemi)
  • Instruktor fitness II. třídy – Yoda Institut
  • FMS diagnostika
  • Výživové postupy ve Fitness - Fitness institut
  • Sestavování fitness tréninků - Fitness institut
  • Emoční tuk - Fitness institut
  • Vzpírání s Jiřím Orságem
Luki Vana

Lukáš Váňa

Ahoj, jsem Lukáš a pohybu v outdooru se věnuji od 6 let, kdy jsem začal běhat orienťák a běhat na lyžích. Mezi mé oblíbené aktivity patří běžecké lyžování, sjezdové lyžování, snowboard, lední hokej, silniční a horská cyklistika, plavání, běh, horský běh, turistika, ferraty a spousta dalších. Mallorca patří mezi mé oblíbené destinace, hlavně GR221 je trek na kterém znám když ne každý, tak každý druhý kámen. Projdeme nejen celé pohoří, ale také malebné horské vesničky s osobitou atmosférou, kterou jinde nezažiješ.

Tomas Hlavac

Tomáš Hlaváč

Ahoj, jsem Tomáš. Od roku 2011 vedu kurzy skalního lezení pro ZŠ a SŠ. Samotnému lezení se věnuji přes 18let. Rok 2011 a 2012 byli nejvice romantické, protože s kamarády se nám podařilo slézt nejvyšší a nejvíce sexy vrcholy evropy a to Mt. Blanc a Matterhorn. Na lezení si užívám nejvíce tu svobodu, svobodu v hlavě, která řeší jediné a to co přijde po nastoupení do cesty ve skále. Samozřejmě je to ten následující krok, a pak další až k vrcholu.
Po ukončení plavecké kariéry se mi otevřel obzor plný nových aktivit a sportů, které lze dělat. Některé méně a některé mnohem více častěji, mezi ně určitě patří skalní lezení a horská turistika. V roce 2011 jsem začal vést lezecké kurzy pro ZŠ a SŠ, převážně na Kružberských skalách.

predelovac

Termín: 30. 9. - 7. 10. 2023

Cena: 19 900,-

Max. kapacita: 12

Cena zahrnuje: ubytování vždy na povlečených postelích, 2 průvodce, zabezpečení doprovodného vozidla po celou dobu treku a s tím spojený servis o Vaše zavazadla, tak abyste mohli jít nalehko, organizace jednotlivých etap, organizace následných výletů po ostrově, veškerou dopravu po ostrově, služby maséra, popřípadě tejpování profesionálem, pokud bude potřeba.

Cena nezahrnuje: dopravu na ostrov a zpět, stravu (v některých ubytováních bude snídaně v ceně). predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 50% zálohu do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202309jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024