Plavecká Ostrava

16. 5. - 19. 5. 2024

predelovac
Na tomto kempu se budeme soustředit hlavně na lekce techniky plavání. Plavání je pro člověka podobně přirozený pohyb, jako běh. Všeobecně se plavání doporučuje na bolesti zad, kloubů a dýchací obtíže. Přirozeně posílíte horní půlku těla, klouby si odpočinou od otřesů, kotníky si uleví od neustálé zátěže. Tlak vody na hrudní koš pomůže posílit dýchací svaly (bránice, mezižeberního svalstva atd.). Lepší kompenzaci k běhu, cyklistice, turistice, bruslím atd. najdete jen stěží. Lekce plavání bude probíhat v krytém plaveckém bazénu v plaveckých drahách, které budou rezervovány pouze pro nás. Rozděleni budeme podle výkonnosti a počtu účastníků do dvou až tří plaveckých skupin. Kemp je tedy vhodný pro úplné začátečníky, kteří s plaváním teprve začínají, nebo by chtěli začít i pro pokročilejší plavce, kteří plavou pravidelně.

Plavecké lekce budou doplněny atletickými tréninky techniky běhu, kompenzačním cvičením, lezením na stěně a komplexním protažení. Zázemím pro mimo plavecké aktivity nám bude nově otevřený kampus Ostravské Univerzity, těšit se můžete na zbrusu nová sportoviště.

Každá z aktivit probíhá pod vedením zkušeného trenéra s dlouholetou praxí v dané specializaci. Ve všech směrech o Vás bude profesionálně postaráno, protože náš tým plaveckých trenérů, trenérů atletiky, kondičních trenérů i trenérů lezení na Vás bude připraven, abyste si prodloužený víkend maximálně užili.

Jestli se chceš naučit plavat od základu, nebo si zlepšit plavecký styl, aby jsi se posunul ve svém oblíbeném triatlonu a k tomu se naučit spoustu dalších aktivit pod vedením profesionálů, tak neváhej a přihlas se na náš kemp.
predelovac

Termín: 16. 5. - 19. 5. 2024

Cena: 6 500,-

Max. kapacita: 15 účastníků

Cena zahrnuje: ubytování v hotelu v centru Ostravy jen pár minut chůze od plaveckého bazénu i mimo plaveckých aktivit,  snídaně, rezervace plaveckých drah, 2 - 3 plavečtí instruktoři na každé lekci, vstupy na bazén, vedení plaveckých tréninků, zabezpečení zázemí pro atletická cvičení, 2 trenéři atletiky, zabezpečení posilovny i lezecké stěny včetně kondičního trenéra a lezeckého instruktora,  doplňky stravy a pitný režim EDGAR.

Cena nezahrnuje: dopravu do Ostravy, oběd a večeři.


predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202412jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024