Praděd klasika/bruslení

18. 1. - 21. 1. 2024

predelovac
Víte už která technika Vás baví a které se chcete věnovat? Vyber si klasiku, nebo bruslení a pojeď s námi pilovat techniku. Kemp, který tě během víkendu posune o pořádný kus dopředu je zde. 4 dny technických cvičení, proložené výlety, které tě posunou o pořádný kus dopředu. Soustředíme se na menší skupiny, tak aby byl přístup Vám maximálně individuální. Jeden kouč se tak stará maximálně o 6 účastníků.

Budeme rozděleni do skupin podle Vámi zvolené techniky, hlavní důraz je kladen na technická cvičení, tak abyste odjížděli jako jiný lyžař. Skupina klasika se bude věnovat střídavému běhu, soupaži, soupaži s nohou. Bruslaři budou pilovat dvoudobé, jednodobé, střídavé a prosté bruslení. Obě skupiny se potom budete věnovat technice sjezdu, vystupování a nastupování do stopy, pluhu, smyku, tak aby Vy jste byly pány svých běžek a ne naopak.

Pro zájemce bude ZDARMA na celý kemp vybavení od ATOMIC. Stačí nám napsat do poznámky v rezervaci napsat Vaši výšku, váhu a my už se Vám o vše postaráme. Top modely lyží a bot Vám budou po celou dobu kempu k dispozici, své lyže na naše kempy nemusíte vozit.

Po absolvování kurzu si budete každý kilometr jako nikdy předtím. Budete mít své vybavení pod kontrolou, budete rychlejší a více bezpečnější pro sebe i své okolí. Hobby závoďáci zase lepší technikou zvýší efektivitu svého pohybu a dosáhnout tak svých lépe cílů.

Během kempu pro Vás budeme mít k dispozici běžky od našeho parťáka Atomic. Pokud nám dáte vědět budeme mít připravené běžky přesně pro Vás, které můžete zdarma využívat po celou dobu kempu. Jedná se o top materiál plný nejnovějších technologií, který využívají i závodníci světového poháru. 

Do poznámky nám napiš, zda chceš běžky půjčit, výšku, váhu a velikost boty a my už se o tebe postaráme.
predelovac

Termín: 18. 1. - 21. 1. 2024

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 15. 12. 2023 - 6 900,-
po 30. 11. 2023 - 7 900,-

Cena zahrnuje: ubytování čtvrtek - neděle s plnoupenzí, 2x denně organizovaná lekce běžeckého lyžování s instruktory, lyže a boty od Atomic, organizace výletů, kompenzační cvičení, protaženi, přednášky o běžeckém lyžování (materiál, technika, servis lyží). Pitný režim a doplňky stravy bude zabezpečen naším partnerem EdgarPower. Těšit se můžete i na dárky od našeho dalšího partnera Kilpi.

 

Cena nezahrnuje: dopravu, běžkařské hole (V případě potřeby Vám s obstarání holí pomůžeme, požadavek napište do poznámky v registraci.)

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202402jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023