Etapový přejezd Serra de Tramuntana

21. 9. - 28. 9. 2024

predelovac
Cyklistický etapový přejezd pohořím Mallorky Vás zavede do všech zákoutí majestátného pohoří, které se line podél Středozemního moře. Během jednotlivých etap navštívíte všechna zajímavá místa, která tato část Mallorky nabízí.
Každý den bude nová etapa s rozdílným startem a cílem. Takových etap bude celkem 5 o délce 50 - 80 km s možností zkrácení i prodloužení každé etapy. Každý den bude k dispozici doprovodné vozidlo, které se postará o naše zázemí během jednotlivých etap. Stejně tak mechanik, který se postará o základní servis Vašeho stroje.

O kola se nám postará místní půjčovna s českými kořeny Sventy-triathlon. Těšit se můžete na celokarbonové kola s elektrickým řazení značky FLU. Nabídka kol a velikostí je omezena, proto se svou rezervací neotálejte. V případě zájmu o zapůjčení kola FLU nám do poznámky napište svou výšku a my už se o vše postaráme. Pokud budete chtít brát své kolo, tak nám to napište do poznámky a cena kempu Vám bude snížena o 5000,-.
predelovac

Termín: 21. 9. - 28. 9. 2024

Cena:

  • 18 500,- bez zapůjčeného kola  
  • 23 500,- včetně zapůjčení kola na míru na místě 

Cena zahrnuje: Organizace 5 etap s průvodcem, zapůjčení kol namístě (v případě zájmu), Služby doprovodného vozidla, služby mechanika, ubytování na povlečených postelích, Doplňky stravy EDGAR na každou etapu (Power drink, iontový nápoj, regener), doprava po ostrově.

Cena nezahrnuje: dopravu na ostrov a zpět, stravu (v některých ubytováních bude snídaně v ceně)

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 50% zálohu do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202417jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024