Sezónní rozjezd na běžkách Praděd

4. 1. - 7. 1. 2024

predelovac
Začátek českých kempů na běžkách odstartujeme na Pradědu, kde je každoročně největší pravděpodobnost sněhu na českých horách. Věnovat se budeme technice klasiky a bruslení. Technická cvičení obou stylů Vás optimálně nastartují na nadcházející běžkařskou sezónu.
Vhodný pro úplné začátečníky, kteří na běžkách ještě nestáli, až po pokročilé hobby závodníky. Účastníci budou rozdělení do několika skupin podle technické zdatnosti a fyzické kondice. S jednotlivými skupinami bude v průběhu kempu pracovat tým zkušených instruktorů s mnohaletou praxí výuky i lety strávenými v závodní stopě. Více o koučích se dočtete níže. 

Pro zájemce bude ZDARMA na celý kemp vybavení od ATOMIC. Stačí nám napsat do poznámky v rezervaci napsat Vaši výšku, váhu a my už se Vám o vše postaráme. Top modely lyží a bot Vám budou po celou dobu kempu k dispozici, své lyže na naše kempy nemusíte vozit.
Večery budou vyplněny přednáškami o teorii běhu na lyžích, trendy v oblasti běžeckého vybavení a teorií i praxí servisu běžeckého materiálu. V čase mimo stopu budou probíhat lekce kompenzačního cvičení a protažení.

Ubytování bude přímo pod Pradědem, v nově zrekonstruovaných pokojích pro 2, výbornou polopenzí (snídaně i večeře je formou rautu) a každodenní možností zdarma využít wellness (výřívka, sauny, ledový bazének). Každý den, tak budete 100% připraveni na další lekce na běžkách.
predelovac

Termín: 4. 1. - 7. 1. 2024

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 15. 12. 2023 - 7 900,-
po 30. 11. 2023 - 8 900,-

Cena zahrnujeubytování čtvrtek - neděle s polopenzí, vstupy do wellness, 2x denně organizovaná lekce běžeckého lyžování s instruktory, zapůjčení lyží a bot, organizace výletů, kompenzační cvičení, protaženi, přednášky o běžeckém lyžování (materiál, technika, servis lyží). Pitný režim a doplňky stravy bude zabezpečen naším partnerem EdgarPower. Těšit se můžete i na dárky od našeho dalšího partnera Kilpi.

 

Cena nezahrnuje: dopravu, oběd.

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202401jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023