Trek Brenta

23. 7. - 30. 7. 2023

predelovac

Legendární ferratový přechod po zajištěné stezce dolomitského masivu Brenta po stezce Via delle Bocchette patří mezi to nejlepší, co můžeš na zajištěných cestách po celém světě zažít.
Během čtyř dní v masivu Brenta půjdeme každý den jinou ferratovou túru a budeme spát každý den na jiné horské chatě. Po celou dobu se budeme pohybovat mezi 2000 - 3000 m.n.m. . Technická náročnost se pohybuje maximálně B a C, není tedy potřeba být zkušeným lezcem. Stačí, když budeš slušným turistou, který nemá závratě na žebříku. Náš tým zkušených průvodců se už o tebe postará.

Itinerář:
23. 7. Ráno vyrazíme z ČR do vyhlášeného alpského střediska Madonna di Campiglio ITA, kde si zkontrolujeme vybavení a nachystáme se na první etapu, na kterou budeme vyrážet další ráno.

24. 7. První etapa Brenta, cca 8km, 800 výškových metrů, 5h aktivita.

25. 7. Druhá etapa Brenta, cca 5km, 1000 výškových metrů, 4h aktivita.

26. 7. Třetí etapa Brenta cca 3,5km, 450 metrů výškových, 3h aktivita.

27. 7. Čtvrtá etapa Brenta, cca 11km, 1000 výškových metrů, 8h aktivita. Přejezd k Lago di Garda.

28. 7. Lago di Garda: Odpočinek, kulturní památky, ochutnávka místní gastronomie, vodní radovánky (budeme pro Vás mít paddleboardy) + okolní ferraty (velké množtví ferrat různých obtížností i délek).

29. 7. Věnování se odpočinku, kulturním památkám, místní gastronomii, vodním radovánkám v Lago di Garda (budeme pro Vás mít paddleboardy) + okolní ferraty.

30 .7. Odjezd domů.

predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Tomas Hlavac

Tomáš Hlaváč

Ahoj, jsem Tomáš. Od roku 2011 vedu kurzy skalního lezení pro ZŠ a SŠ. Samotnému lezení se věnuji přes 18let. Rok 2011 a 2012 byli nejvice romantické, protože s kamarády se nám podařilo slézt nejvyšší a nejvíce sexy vrcholy evropy a to Mt. Blanc a Matterhorn. Na lezení si užívám nejvíce tu svobodu, svobodu v hlavě, která řeší jediné a to co přijde po nastoupení do cesty ve skále. Samozřejmě je to ten následující krok, a pak další až k vrcholu.
Po ukončení plavecké kariéry se mi otevřel obzor plný nových aktivit a sportů, které lze dělat. Některé méně a některé mnohem více častěji, mezi ně určitě patří skalní lezení a horská turistika. V roce 2011 jsem začal vést lezecké kurzy pro ZŠ a SŠ, převážně na Kružberských skalách.
Luki Vana

Lukáš Váňa

Ahoj, jsem Lukáš a pohybu v outdooru se věnuji od 6 let, kdy jsem začal běhat orienťák a běhat na lyžích. Mezi mé oblíbené aktivity patří sjezdové lyžování, snowboard, lední hokej, silniční a horská cyklistika, plavání, běh, horský běh, turistika, ferraty a spousta dalších. Když jsem objevil Brenta trek, tak mi bylo hned jasné, že tento trek s jištěnými cestami zařadíme mezi naše HIE kempy. Pojď s námi projít jednu z nejvyhlášenějších jištěných cest světa.
predelovac

Termín: 23. 7. - 30. 7. 2023

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 30. 4. 2023 - 22 500,-
po 30. 4. 2023 - 25 000,-

Max. kapacita: 10

Co je potřeba: feratový set, helma, mačky, turistické hole, čelovka, nádoba na vodu, tenký letní spacák nebo hygienickou vložku pro spaní na chatách - tzv. "bílou paní", oblečení do hor, pevnou obuv, čepici, rukavice, batoh 30 - 40l (vše si poneseme), pojištění Alpenverein výhodou

O co se Vám postaráme: dovezeme Vás na místo (trasa Ostrava - Olomouc - Brno po domluvě i jiné destinace), v případě potřeby Vám pomůžeme se zajištěním feratového setu, dva průvodci znalí prostředí k dispozici 24/7, zabezpečení všech ubytování (na treku 23.-27.7. snídaně a večeře v ceně), převoz k Lago di Garda, ubytování na Gardě, feratový program v okolí Gardy, odvoz domů (Brno, Olomouc, Ostrava, po domluvě i jiné destinace), doplňky stravy a dárkové balíčky našich partnerů.

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 50% zálohu do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202312jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023