Turistické Norsko

9. 8. - 18. 8. 2024

predelovac
Kemp je určen pro milovníky nehostinného severu, zakroucených táhlých fjordů, vrcholcích hor a nezaměnitelných výhledů. 

Pojď s námi poznat to nejkrásnější z Norska trochu jinak. Mimo výlety, které bude možnost absolvovat pěšky i během si užijeme i rybolov, po část výletu, kdy budeme bydlet přímo ve fjordu budeme mít k dispozici loď i výbavu pro chytání ryb. Ve fjordech bude možnost se projet na padleboardu. Pro milovníky ferrat zde bude možnost si projít jištěnou cestu u Andalsnes. 

Denně strávíme pohybem (horská turistika/běh) v horách 3 – 8h.
Mezi hlavní dominanty, které navštívíme patří Oslo - Holmenkollen, Besseggen trek, národní park Jotunheimen (včetně nejvyšší hory Skandinávie Galdhoppiggen), Trolí stěna, Trollstigen, Atlantic road, Lillehammer i Sjusjoen a mnoho dalšího.

Jak bude probíhat doprava? Den před odletem vyzvedneme Vaši bagáž, vy tak budete moci letět do Osla pouze s příručním zavazadlem, kde na Vás již budeme čekat na letišti. Den po Vašem příletu domů Vám bagáž zase dovezeme.

Po večerech povídání specifikách života v Norsku a samozřejmě překvapení.

Kemp je vhodný pro horské turisty a běžce se střední a vyšší sportovní výkonností.

Kemp začína a končí v Oslu: doporučený let bude upřesněn. Odlet Praha-Oslo a zpět 9.8. - 18.8.2024.
predelovac

Termín: 9. 8. - 18. 8. 2024

Cena: 28 900,-

Max. kapacita: 12 

Cena zahrnuje: dopravu po Norsku, ubytování, organizace běžeckých/turistických výletů, lekce TRX, zapůjčení rybářských prutů, zapůjčení lodě, zapůjčení paddleboardů včetně plaveckých vest.

 predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 50% zálohu do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202414jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024