Turistické Norsko

11. 8. - 20. 8. 2023

predelovac
Kemp je určen pro milovníky nehostinného severu, zakroucených táhlých fjordů, vrcholcích hor a nezaměnitelných výhledů. Z pohledu systematické přípravy se jedná hlavně o silový základ dolních končetin doplněn kompenzačním cvičením s TRX. Denně strávíme pohybem (horská turistika) v horách 5 – 8h, TRX lekce a další aktivity jako je rybolov či paddleboarding ve fjordech. 

Mezi hlavní dominanty, které navštívíme patří Oslo - Holmenkollen, Besseggen trek, národní park Jotunheimen (včetně nejvyšší hory Skandinávie Galdhoppiggen), Trolí stěna, Trollstigen, Atlantic road a mnoho dalšího. 

Po večerech přednášky/diskuze o technice běhu, stravě, specifikách života v Norsku a samozřejmě překvapení. 

Vhodné pro horské turisty se střední a vyšší sportovní výkonností. 

Camp začíná a končí v Oslu: doporučený let bude upřesněn

Odlet Praha – Oslo a zpět: 11. 8. – 20. 8. 2023
predelovac

Kdo se o Vás na kempu bude starat?

Martin Hostasa

Martin Hostaša

Ahoj! 

Jsem Hosty, kluk z malé dědiny na Moravě. Už od útlého věku jsem raději trávil čas v přírodě, nejlépe co nejdále od civilizace. Jelikož do hor a větších kopců jsem to měl daleko, zůstaly prakticky mimo můj zájem. To se nicméně změnilo v roce 2018, kdy jsem poznal kluky z HIE Camp a vyrazil s nimi poprvé a na vůbec první HIE Camp do Norska! Upřímně, tehdy jsem nevěděl, co mě čeká, a byl na pochybách, jestli to jako ortodoxní crossfiťák zvládnu. Mnohokrát jsem se dostal výrazně za hranici své komfortní zóny (ať už fyzicky nebo sociálně), což se ale s odstupem času ukázalo jako velice přínosné. Od té doby jsem si trail running postupně oblíbil a snažím se jej pravidelně zařazovat na své cvičební menu.

Norsko je mou srdeční záležitostí - po prvním HIE Campu jsem se tam vrátil ještě dvakrát a věřím, že je to jen začátek dlouhého seznamu... Těším se na naše společné vyvrcholení na Galdhøpinggen, chytání ryb na old school bárce ve fjordu a další nálož společných zážitků! Pojeď si to s námi užít (a třeba i posunout své limity)!

Hosty
Jakub Zapletal

Jakub Zapletal

Ahoj, jsem Kuba! 

Nadšenec do jakýchkoliv pohybových a outdoorových aktivit, ať už se jedná o lyžování, ferraty, turistiku, běh nebo i kolektivní sporty. Jako malý jsem nejprve začal s hokejem, který mě později dovedl k možnosti působit jako průvodce pro mezinárodní sportovní týmy při jejich cestách po Evropě. K tomu jsem pak přidal lyžování, které jsem 5 let vyučoval na Pradědu a v Karlově. Tam tehdy vznikla láska k lyžím a především Jeseníkům, které už 12 let beru jako svůj druhý domov.

Hned první HIE kempy ve mě okamžitě probudily zájem k běžkám a lásku k trail runningu. Proběhnout se po Dolomitech, Tatrách nebo Malorce je prostě zážitek, který nejde úplně popsat. Takže ať už se potkáme na zimním nebo letním kempu, vynasnažím se, abyste si z kempu odnesli maximum skvělých zážitků a patřičně si to užili! Těším se. Hau👋🏻


Luki Vana

Lukáš Váňa

Ahoj, jsem Lukáš a pohybu v outdooru se věnuji od 6 let, kdy jsem začal běhat orientační běh a běhat na lyžích. U toho jsem vydržel na nejvyšší úrovni do 23 let. Během té doby jsem se účastnil závodů mistrovství Evropy, mistrovství světa a světových pohárů. Mezi mé další oblíbené aktivity patří sjezdové lyžování, snowboard, lední hokej, silniční a horská cyklistika, plavání, běh, horský běh, turistika, ferraty a spousta dalších, tenis, volejbal, basketbal.

Na kempech, se kterými spolupracuji již od jejich začátku v roce 2018,  mám na starost výuku běhu na lyžích, tvorbu a koordinaci kempů a koordinaci instruktorů. Spolu s celým týmem se na Vás těšíme na našich kempech.
predelovac

Termín: 11. 8. - 20. 8. 2023

Cena:

při rezervaci a zaplacení ceny kempu:

do 24. 12. 2022 - 27 990,-
do 1. 3. 2023 - 30 500,-
do 1. 5. 2023 - 33 000,-
po 1. 5. 2023 - 35 500,-

Max. kapacita: 12 

Cena zahrnuje: dopravu po Norsku, ubytování, organizace běžeckých/turistických výletů, lekce TRX, zapůjčení rybářských prutů, zapůjčení lodě, zapůjčení paddleboardů včetně plaveckých vest.

 predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit 50% zálohu do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202308jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2023