Turisticko - běžecké Jeseníky

9. 5. - 12. 5. 2024

predelovac
3 etapy napříč Jesenickým pohořím. 3 noci v srdci Jeseníků, ale přesto úplně mimo civilizaci. Žádný hotel, ani penzion, ale pravá jesenická divočina. 

Každý den absolvujeme cca 16 - 22 km s převýšením 600 - 1000 m. Většinu etap se budeme pohybovat mimo hlavní turistické trasy. Díky tomu zažijete Jeseníky z úplně jiného pohledu a taky bez turistů. Doprovodný vůz se po celou dobu bude starat o Vaši bagáž a zázemí. Vy si tak můžete užít každou etapu na lehko, naplno a bez těžkých batohů. Prostě nahodíte běžeckou vestu (kterou pro Vás zajistíme od našeho parťáka www.RUNATURE.cz) a jde se. Ubytování bude v mysliveckých chatách, v hlubokých jesenických lesích, které nedávno prošly rekonstrukcí. 

Když na konci každé etapy dorazíme na chatu, Vaše věci zde již budou, stejně tak zázemí včetně stravy, vody atd. Kemp zakončíme v Bělé pod Pradědem, kde se potkáme s bajkovou skupinkou a společně si užijeme regeneraci v místním wellness.

Jesenické dobrodružství na které se nezapomíná, na tebe čeká již tento květen!
predelovac

Termín: 9. 5. - 12. 5. 2024

Cena: 5 500,-

Max. kapacita: 7

Cena zahrnuje: Ubytování, služby doprovodného vozidla, instruktor, snídaně a večeře, pitný režim a doplňky stravy EDGAR, zapůjčení běžecké vesty INSTINCT od RUNATURE.cz, malý dárek včetně slevového kódu od našeho parťáka Kilpi a hlavně zážitky, na které nezapomeneš. 

Cena nezahrnuje: Dopravu na místo startu - Bělá pod Pradědem (bude zřízena WhatsApp skupina, kde se dá domluvit s ostatními účastníky), ložní prádlo - je potřeba mít svůj spacák.

predelovac

V případě, že chcete kemp někomu věnovat napište nám to do poznámky a my Vám po registraci a zaplacení pošleme dárkový poukaz na jméno obdarovaného.

Rezervace

Pro závaznou rezervaci je potřeba zaplatit kemp do 7 dnů na účet 294682202/0300, V.S.: 202411jinak se rezervace stává neplatnou.

Rezervace je v případě zrušení účasti ze strany klienta nevratná, je však převoditelná na jinou osobu. Pokud by se kemp nekonal z důvodu organizátorů, je rezervace vratná v plné výši.

Copyright
H.I.E. Camp 2024